Ponuka partnerstva

,,V našej práci majú vzťahy kľúčový význam. Vzťah je to,  čo sa denno-denne usilujeme poskytnúť opusteným deťom. Vzťah je nástroj, ktorý používame a o čo sa aj usilujeme v rámci Návratu. Vzťah je to, čo ponúkame a zároveň potrebujeme od našich sympatizantov a podporovateľov. V záujme dobrej veci.  

Vo vzťahu s našimi partnermi je pre nás samozrejmosťou otvorenosť a individuálny prístup. Rozumieme potrebám podnikateľského sektora v oblasti firemného darcovstva a rešpektujeme jedinečnosť našich partnerov.  Usilujeme vytvárať partnerstvá v súlade s marketingovou a komunikačnou stratégiou partnera, lebo veríme že základom úspechu je v nájdení  prieniku vo víziách a cieľoch partnerov.

Návrat v súčasnosti  dlhodobo spolupracuje na projektoch s dlhoročnými partnermi  Nadáciou OrangeRajo, a inými organizáciami, nadačnými i mediálnymi partnermi. Sme radi, že tieto partnerstvá sa nám darí úspešne rozvíjať  a zapájať v rámci nich aj širokú verejnosť.

Hľadáme ďalších partnerov: organizácie, firmy, expertných dobrovoľníkov či médiá, ktorí by chceli podporiť náš projekt a byť súčasťou príbehu Návratu.
Ak máte záujem o ďalšie informácie o možnostiach partnerstva neváhajte nás kontaktovať. Radi s Vami prediskutujeme možnosti spolupráce.

Tešíme sa na Vás.“

Marek Roháček
Predseda združenia 

Kontaktujte nás:
tel.:  0905 216 745, 02/52 44 43 61 
email: trvaly@navrat.sk 

arrow-right
Infolinka

nielen o adopcii