Podporte
nás

Dobrý deň. Co mam robiť? Moje dieta chcú moji rodiča do náhradnej pestúnskej starostlivosti, je tam aj No, nič mi nepovedali len sa tým pochválili mojej krstnej cez telefón,že už boli trikrát na súde.. Som invalidna dôchodkyňa, môj snúbenec miluje svoje dieťa tiež a zaujíma sa o ňu.. Býval s nami tu 6 rokov a keď sme sa chceli vziať tak začali vyvolávať na políciu že ho v dome nechcú.. Mala sa mi z toho budila v noci.. Teraz tu s nami nie je, mňa zamkynaju, zobrali mi doklady, občiansky som našla náhodou v ich veciach.. A tak som sa dozvedela aj dnes o náhradnej pestúnskej starostlivosti.. Od októbra nerobím a podla nich si nemám ani hľadať prácu.. Bola tu aj políciaa chceli deda vziať na posudok a do vezby.. Bol aj vrahom..

Dobrý deň, pani Anna,

Vaši rodičia Vám nemôžu len tak bez príčiny zobrať dieťa a Vaše dieťa nemôže byť bezdôvodne zverené do ich náhradnej osobnej starostlivosti (zrejme nie pestúnskej starostlivosti ako ste napísali).

Ak súd rozhodol neodkladným opatrením, zrejme mal na to nejaký dôvod. Ak máte záujem mi to ozrejmiť, neváhajte ma kontaktovať telefonicky príp. osobne. Rada sa s Vami o tom porozprávam, možno sa nám spoločne podarí Vašej situácii porozumieť a pomôcť veci. S prianím všetkého dobrého

Iveta KEBLUŠKOVÁ
sociálna pracovníčka

 

Infolinka

nielen o adopcii