Podporte
nás
25.11.2015

Domov sú moji rodičia

Hovorí dnes už mladý muž Ondro o svojej novej mame a otcovi. Pozrite si celý jeho príbeh.

Príbeh Ondra a jeho pestúnskej rodiny sa spojil s príbehom Návratu, keď do nej ako 10-ročný prišiel z detského domova. V tomto období, keď Návrat len začínal rozvíjať svoje služby pre náhradné rodiny, sa celá rodina zúčastňovala prvých klubových stretnutí a poradenských pobytov. Naši odborníci rodinu dlhodobo sprevádzali a naďalej podporovali aj v období Ondrovej puberty.

To, že Ondro dostal šancu vyrastať v rodine mu pomohlo nájsť stratené bezpečie, prijatie a istotu a opäť sa naučiť fungovať vo vzťahoch.

Pozrite si celý jeho príbeh a dozviete sa viac o tom, čo pre neho znamená rodina a prečo ešte občas “bublinkuje“ ;).

Domov sú moji rodičia

Tento dokumentárny film vznikol v rámci spolupráce s Nadáciou Krištáľové krídlo.

Ondro je tam kde je a aký je vďaka svojim rodičom, pretože mu dali to najdôležitejšie: lásku, vzťah, otca a mamu. Ich príbeh sa stal hlavnou inšpiráciou aj pre televízny spot v spolupráci s Nadáciou Markíza. Pomôžte ďalším deťom nájsť rodinu – pošlite SMS s textom DMS Navrat na číslo 877.

Cena 1 DMS je 2€ v sieti všetkých operátorov. Ďakujeme nášmu partnerovi, Nadácii Markíza, s ktorou organizujeme verejnú zbierku, za poskytnutie vysielacieho priestoru. V neposlednom rade režisérovi Jarovi Vojtekovi, strihačovi Petrovi Harumovi a zvukárovi Dušanovi Kozákovi za kreatívne spracovanie spotu a všetkým, ktorí sa podieľali na tvorbe jeho konceptu.

arrow-right
Infolinka

nielen o adopcii